Bramy garażowe segmentowe najlepszym rozwiązaniem dla naszego garażu

Wybór bramy garażowej to bardzo ważna decyzja. Po pierwsze wpływa ona znacząco na wygląd całego naszego domu. Po drugie podczas codziennego użytkowania naszego garażowanego pojazdu będziemy z niej korzystać kilka razy w ciągu dnia, dlatego sposób jej otwierania i zamykania nie pozostaje bez znaczenia.

Zalety i cennik bram garażowych segmentowych

Największą zaletą, jaką prezentują bramy garażowe segmentowe jest fakt, że aby je otworzyć czy zamknąć nie potrzeba dodatkowej przestrzeni, ponieważ nie wysuwają się do przodu. Tę cechę docenią w szczególności posiadacze krótszych podjazdów, gdzie to rozwiązanie umożliwia dojechanie samochodem w zasadzie pod samą bramę. Koleją z zalet jest fakt, iż ten typ bramy nie wpływa na szerokość wjazdu, jak to ma miejsce przy innych rodzajach. Segmenty tej bramy są szczelne, bardzo dobrze zabezpieczają wnętrze przed czynnikami zewnętrznymi- wykazują dużo wyższe parametry izolacyjne niż stosowane dawniej bramy uchylne.

Skuteczność antywłamaniowa

Zastosowanie w bramach segmentowych prowadnic wpływa znacząco na ich działanie antywłamaniowe. Zastosowane w prowadnicach rygle wykazują dużo większa skuteczność niż inne popularne modele bram. Bramy garażowe segmentowe uważane są za skuteczne w działaniach prewencyjnych przeciw kradzieżom.

Sposoby otwierania

W przewadze na rynku są bramy segmentowane otwierane do góry pod strop naszego garażu. Mamy do wyboru dwa sposoby otwierania bramy- ręczny lub automatyczny, to w dużej mierze wpływa na naszą wygodę użytkowania- obie opcje zawiera nasz cennik bram garażowych segmentowych. W praktyce znacznie lepiej sprawdza się bramy z napędem automatycznym, które otwieramy bez konieczności opuszczania naszego pojazdu przy pomocy pilota. Ważną informacją jest także fakt, że w przypadku braku prądu bramy z automatycznym napędem można otworzyć i zamknąć sposobem ręcznym.

Cennik bram garażowych segmentowych, jaki znajduje się w naszym konfiguratorze daje możliwość wyboru kilku opcji. Wszystko to po to tak, żeby każdy mógł znaleźć idealny model dla siebie. Dajemy możliwość wyboru mechanizmu, koloru, przetłoczeń to by idealnie dopasować bramę do elewacji domu, tak żeby razem tworzyły idealnie spójną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *