Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

Zmywarka do zabudowy pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, która potrzebna byłaby na mycie ręczne. To również oszczędność pieniędzy oraz duża wygoda. Nic dziwnego, że w domach pojawia się coraz większa liczba tych urządzeń. Montaż zmywarki do zabudowy zwiększa również możliwości aranżacji wnętrza, to zatem dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które w swojej kuchni chcą utrzymać ład i harmonię. Interesujące propozycje dobrego jakościowo sprzętu można znaleźć za pośrednictwem strony internetowej https://www.oleole.pl/zmywarki-do-zabudowy.bhtml. Na jakie modele zmywarek warto zwrócić swoją uwagę i jakie są ich zalety?

  1. Bosch SMV46LX73E
  2. Electrolux ESL4201LO AirDry
  3. Bosch SPV25CX03E
  4. Dobrej jakości zmywarka – idealny pomocnik w domu

Bosch SMV46LX73E

Zmywarka do zabudowy Bosch SMV46LX73E to wysokiej jakości sprzęt charakteryzujący się klasą energetyczną A++. Dzięki temu otrzymać można produkt, który pozwoli wygenerować spore oszczędności związane z mniejszym zużyciem prądu. To również mniejsze zużycie wody, ponieważ zmywarka oferuje również funkcję połowy załadunku. Bosch SMV46LX73E jest wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny. Dodatkowy poziom załadunku na sztućce, pozwala w wygodny sposób ułożyć drobne elementy przeznaczone do mycia. Zmywarkę łatwo utrzymać w należytej czystości, odpowiada za to specjalny program Machine Care, za pomocą którego, wnętrze zmywarki czyszczone jest w podwyższonej temperaturze, eliminując osady oraz zalegający tłuszcz. Za komfort użytkowania sprzętu odpowiada również jego cicha praca. Silnik bezszczotkowy generuje niskie natężenie hałasu na poziomie 46 dB. W zmywarce zmieści się 13 kompletów naczyń, a zróżnicowane temperatury mycia umożliwią wybranie odpowiedniego programu. W trakcie jednego cyklu zużywa ona 0,92 kWh oraz 7,5 litra wody.

Electrolux ESL4201LO AirDry

Zmywarka Electrolux ESL4201LO AirDry to korzystne rozwiązanie w przypadku mniejszych przestrzeni. Urządzenie posiada szerokość 45 cm. Zmywarka posiada klasę energetyczną A+, dzięki czemu charakteryzuje się niskim poborem prądu i wody. Wynosi ono 0,778 kWh na cykl oraz 9,9 litra wody. W przypadku konieczności wykonania szybkiego mycia, istnieje możliwość wykonania programu trwającego zaledwie 30 minut. Po tym czasie naczynia pozostają całkowicie czyste. We wnętrzu zmywarki Electrolux ESL4201LO AirDry umieścić można 9 kompletów naczyń, co jest dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty urządzenia. Podczas swojej pracy generuje ona hałas na poziomie 51 dB.

Bosch SPV25CX03E

Dużą zaletą zmywarki Bosch SPV25CX03E jest zastosowanie wysokiej jakości silnika EcoSilence Drive. Charakteryzuje się on bardzo niewielką emisją hałasu, przy zachowaniu odpowiednich parametrów zmywania. Bezszczotkowy, energooszczędny silnik, posiada wyciszone odgłosy tarcia i zapewnia płynną pracę urządzenia. Zmywarka Bosch SPV25CX03E stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich oszczędnych użytkowników. System ekologicznego płukania gwarantuje niskie zużycie wody i energii. Na sprawniejszy przepływ wody wpływa między innymi system ukierunkowanego rozprowadzania wody, szybkiego nagrzewania, większej wydajności pompy oraz optymalizacji technologii filtrów. Automatyczne programy zapewniają wydajne zmywanie, przy zastosowaniu odpowiedniej temperatury i ograniczonym zużyciu wody. Zmywarka marki Bosch pozwala także na pełną optymalizację działania tabletek do mycia naczyń. Detergent działa na naczynia z większą siłą, dzięki czemu efekty są niezwykle zadowalające. Urządzenie pomieści 9 kompletów naczyń. Podczas jednego cyklu pracy zużywane jest 0,78 kWh oraz 8,5 litra wody.

Dobrej jakości zmywarka – idealny pomocnik w domu

Przy podejmowaniu końcowej decyzji na temat tego, na jaki model się zdecydować, warto przeanalizować to pod kątem kilku aspektów. Z pewnością ważna jest klasa energetyczna, ponieważ mniejsze zużycie pozwala na ograniczenie wydatków. Warto celować w urządzenia charakteryzujące się wyższą klasą energetyczną. Wielkość uzależniona jest przede wszystkim od liczebności rodziny i ilości naczyń, które zbierają się w ciągu dnia. Jeśli jest tego sporo, wówczas warto postawić na zmywarkę o większych możliwościach, jak Bosch SMV46LX73E. W przypadku mniejszej częstotliwości zmywania wystarczy chociażby Electrolux ESL4201LO AirDry. Niezwykle istotną kwestią w przypadku kupujących jest również właściwa kultura pracy urządzenia. Z racji tego, że w dużej części domów zmywarka znajduje się w ich centralnej części, powinna charakteryzować się ona również odpowiednią kulturą pracy. Generowany hałas nie może być zbyt duży, bowiem mogłoby to zakłócać wykonywanie codziennych obowiązków przez domowników. Uwagę należy zwrócić także na dodatkowe wyposażenie, funkcję oraz programy zmywarki. Wszystkie te elementy mogą zdecydowanie ułatwić pracę oraz zautomatyzować wiele procesów. Zmywarka do zabudowy musi również pasować do kuchni. Chodzi z jednej strony o sprawy technicznie, czyli związane z odpowiednimi wymiarami, jak również o ściśle dobrane programy, ułatwiające wykonanie pracy.

One thought on “Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

  1. Ten AirDry to jest świetny patent. W starej zmywarce mi rdzewiał kosz na sztućce, bo nie schła w środku jak należy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *