Jak zaaranżować lustro podświetlane? Do jakich łazienek pasuje?

Jak zaaranżować lustro podświetlane?  

Lustro led to bardzo praktyczny i modny dodatek, zarówno do łazienki, jak i przedpokój lub garderoby. Sprawdź nasze rady, jak zaaranżować pomieszczenie z podświetlanym lustrem. 

  1. Do jakich łazienek pasuje lustro LED?
  2. Czy lustra LED są praktyczne?
  3. Jak dobrać lustro łazienkowe do stylu?
  4. Czym powinny charakteryzować się praktyczne lustra łazienkowe? 
  5. Lustro z podświetleniem LED – czy sprawdzi się podczas robienia makijażu? 

Lustro led z założenia jest dodatkiem dość nowoczesnym. Zwykle jest bardzo minimalistyczne, podświetlone chłodnym lub neutralnym światłem. Z tego względu doskonale łączą się z elementami chromowanymi, lśniącymi i w kontrastowych kolorach. Niemniej jednak obecna moda odchodzi od standardowo postrzeganych nowoczesnych projektów. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z wygodnego rozwiązania, jakim są lustra LED. 

Do jakich łazienek pasuje lustro LED?

Lustro led lustro podświetlane dostępne w AddHome może być umieszczone zarówno w łazience wykończonej w chłodnych tonacjach, jak i cieplejszych oraz bardziej przytulnych. Obecnie w modzie są pastelowe połączenia wraz ze złotymi dodatkami. Dzięki zastosowaniu neutralnych lub ciepłych lamp można świetnie połączyć lustro z łazienką, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. 

Czy lustra LED są praktyczne?

Każde lustro led z pewnością będzie bardzo praktyczne. Zwłaszcza w ciemnych łazienkach, gdzie nie ma możliwości zamontowania dodatkowego źródła światła. Tego typu oświetlenie lustra powiększa optycznie pomieszczenie, a także pięknie oświetla płytki i blat. 

Jak dobrać lustro łazienkowe do stylu?

Lustro podświetlane, niezależnie czy jest to Lustra okrągłe czy prostokątne można odpowiednio zaaranżować, tak aby pasowało do łazienki. W zależności od kształtu umywalki, czy formatu płytek. Wiele jednak można dopracować odpowiednimi detalami. Jeśli chce się zastosować okrągłe lustro z oświetleniem led można wybrać dozowniki, baterie i wieszaki o równie zaokrąglonych liniach. 

Czym powinny charakteryzować się praktyczne lustra łazienkowe? 

Lustro podświetlane powinno mieć światło, dobrze nakierowane na twarz osoby stojącej przed nim. Lustra owalne zawierające lampy, pozwalają naturalnie oświetlić zarówno twarz, jak i ciało. 

Lustro z podświetleniem LED – czy sprawdzi się podczas robienia makijażu?

Wiele kobiet sięga po lusterko kosmetyczne i stawia je przy oknie. Dzięki temu może umalować się przy dziennym świetle, dobrze widząc wszystkie kolory kosmetyków oraz załamania skóry. Lustra z oświetleniem ledowym pozwalają uniknąć tej konieczności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *